Je třeba vždy dávat pozor

Pokud kvůli nepozornosti přijdeme o nějaké ty hmotné statky, je to nejednou i hodně nepříjemné, zejména pokud jde o fůru peněz nebo o něco, na čem nám rovněž hodně záleželo, co pro nás mělo navrch třeba i nemalou citovou hodnotu.
novorozeně v červeném
Ovšem to časem zcela přebolí. Protože peníze nejsou všechno, jakkoliv o tom bude určitě nejeden z vás pochybovat.
Horší by bylo, kdybychom přišli o něco daleko cennějšího, než jsou jenom neživé hmotné statky. Nebo kdyby se něco stalo právě tomuto.
Tedy našemu malému, ba nejmenšímu dítku.
Člověk logicky nemůže být všude. Obzvláště v dnešní době, kdy se musí zvládat nejednou i přímo strašná spousta věcí naráz a člověk tak nemůže být všude, a to ani u svého dítěte. Znáte to, pokud to znáte.
novorozeně v červeném
Ne každý, kdo má malé dítě, má i tolik peněz, aby si zjednal posluhovačku. Někoho, kdo by za něj uklidil, vypral, uvařil, nakoupil a vykonal další činnosti, jichž jsou naše životy plné. A to už ani nemluvím o tom, že je nemožné sehnat někoho, kdo by se za takové rodiče mohl aspoň pár hodin prospat, kdo by si odskočil na toaletu s jejich měchýřem či konečníkem, kdo by se za ně myl a podobně.
Rodič zkrátka nemůže stát u svého malého dítěte celý den jako policajt. Musí zvládat i další věci.
Ovšem jak to skloubit, aby člověk vykonal vše nezbytné a přitom bylo jeho dítě v bezpečí? Zdá se o nemožné, ale řešení přesto existuje.
Jmenuje se elektronická dětská chůvička a jde o jednoduchou a přitom současně geniální pomůcku.
mimčo s dudlíkem
Jestli jsou jisté? Že se ptáte! Taková chůvička zaznamená každý pláč našeho dítěte a přenese ho k nám i tam, odkud bychom jinak potomka neměli šanci uslyšet. A pokud chceme, můžeme přes tuto vlastně v podstatě vysílačku na své dítě i mluvit, a to i když nejsme v jeho bezprostřední blízkosti. Klidně i až 300 metrů od svého dítěte můžeme být a přesto neztratíme kontakt.
Chytrá chůvička nám pak navíc nabízí i kameru, kterou můžeme díky patřičné aplikaci dítě pozorovat přes smartphone, digitální chůvičku lze používat i v autě, abychom se na své dítě nemuseli pořád ohlížet dozadu.
A my tak můžeme být v klidu. Protože za všech okolností víme, co se děje. I když u toho zrovna nejsme.