Dárek pro kamarádku

Milujete módu? Nebo máte kamarádku, která je módou posedlá a tunu oblečení? Tak tenhle typ je pro vás ten pravý. Tohle by nemělo chybět v jejím šatníku nebo v pokoji. Jedná se o krejčovskou pannu, která je nastavitelná.

Kolikrát váháme nad super dárkem a vůbec nás nic nenapadá, co by blízké osobě mohlo právě udělat radost. Jaký tedy dárek vybrat? Čím kamarádku ohromit? Když už nás tedy napadne nějaký ten nápad, tak zase váháme zda se to naši milující osobě bude hodit, nebo zda to vystihuje její osobnost a nebo jestli je to vůbec v hodný dárek. Bonboniéra neurazí, ale taky zastánce zdravé výživy nenadchne. Alkohol? I ten může být v hodný dárek, třeba taková milovnice vína to hodně ocení, ale i takový sběratel vín. Jen s nemusíte správně trefit do výběru.

krejčovská panna

Ale mi se zaměříme přímo na nastavitelnou krejčovskou pannu, která vaši módní kamarádku určitě potěší. Bude to ideální dárek. Ovšem mohla by jste koupit třeba nějaký svetr, šaty, tričko, kalhoty, ale trefíte se přímo do vkusu, textilu, barvy a velikosti? Jako správná kamarádka by jste tedy asi určitě měla, ale koupit krejčovskou pannu? No to bude JACKPOT mezi dárky.

šití

Proč zrovna pannu?

Tak jak už víme kamarádka je módní maniak. Tak proč by jí nemohla mít v šatníku a vždy si na ní sestavit svůj outffit na další den? Nebo si na ní klidně vystavit své nejoblíbenější šaty. Může klidně sloužit jako doplněk v interiéru. Sice je určena hlavně na šití, ale nebude první ani poslední, která by jí měla jako zpestření své šatny nebo pokoje. Ale taky se může stát, že kamarádku tolik nadchne, že si bude sama chtít zkoušet ušít svůj outffit, který si dokonce i sama ušije. Třeba jí to až natolik zaujme, že by jsi mohla uděat i svoji kolekci a dokonce i značku. Záleží jak vaše kamarádka bude šikovná. Příští dárek může být klidně poukaz na kurz šití. Další skvělí typ.