Boty s podpatkem


Pokud si myslíte, že muže nevzrušují kozačky na vysokém podpatku Botish.cz, tak jste na velkém omylu. Kozačky jsou totiž jedna z věcí, které na ženě za každých okolností vypadají sexy a které jí sednou. Nadarmo se neříká, že žena bez podpatku je jako tělo bez duše. V tomhle je to přísloví pravdivé. Žena by měla nosit podpatky, protože jí v nich krásně vyniká noha a muži se za ní stoprocentně budou otáčet. A kde takové boty na podpatku můžete nakoupit? No přece ve všech obchodech s obuví. Není na tom nic složitého si nějaký vyhledat a koupit si nějaké botičky, které vám budou slušet a budou se vám i líbit.

tzena

Já třeba v botech na podpatku umím chodit jenom trochu, ale nejvíce se mi na nich líbí právě to klapání (ty zvuky, jestli víte, co myslím) a tak dále. No prostě boty na podpatku by měly být skoro pro každou ženu nutností.. Já jich v zásobě taky pár mám. Ale že bych je nosila každý den, o tom zase nemůže být až tak úplně řeč. Spíše příležitostně, když jdu někam na oslavy, nebo do města, na výlet (tedy pokud není někde v přírodě) a podobně. K těm botám na podpatku si samozřejmě vždycky dám i nějaký hezký outfit, aby mi to slušelo a jde se.

zena

Záleží na příležitosti kam jdu a tak dále.. Boty na podpatku ale šikovně využijete i s partnerem v posteli při vašich sexuálních hrátkách a může to být docela dost vzrušující. Některé muže ženské chodidlo dokonce vzrušuje natolik, že je to důvod k okamžité erekci a ztopoření penisu. Pár takových mužů znám a samozřejmě to není nic špatného a není se za co stydět. Každý máme nějakou tu úchylku – někdo na ženská chodidla, sexy boty, někdo zase na něco jiného. A kdo tvrdí, že žádnou úchylku nemá, tak s největší pravděpodobností lže. Každému se prostě něco líbí, a to jak v osobním životě, tak i po sexuální stránce plné dobrodružství.