Jezdíte na wellness?


V dnešní uspěchané době je opravdu nutné si občas udělat čas a vypnout. Každý to ale neumí, a kdo si občas udělá čas jen na sebe, má výčitky svědomí z toho že není produktivní a nic nedělá. Čas strávený odpočinkem je ale nutný pro naši psychickou pohodu. Jakmile máme příliš mnoho povinnosti, začínáme dělat chyby. Stres a neustálé pracovní a rodinné povinnosti dokážou pořádně zamávat s naší psychikou, a proto péči o sebe sama rozhodně nepodceňujte. Dopřát si odpočinek můžete nejen pasivní, ale i aktivní.

dřevěná sauna

Jedním z nejlepších způsobů odpočinku je plavání. To má samo o sobě velice příznivý vliv na zdravotní stav. Posiluje se veškeré svalstvo, a také se jím hubne a udržuje kondice. Skvělá je i vířivka, protože bublinky dokážou promasírovat ztuhlé svaly.

Když navštívíte nějaký wellness program, můžete si užít i spousta druhů masáží. Velice populární je čokoládová masáž, která zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou. Zajímavá je masáž baňkami, která má ale spoustu zdravotních kontraindikací. Na masáže by měl chodit každý, protože masér či masérka vám dokážou spravit i ten nejztuhlejší sval.

žena v sauně

Jednou z procedur, která je lékaři velice doporučovaná, je saunování. Pobyt v horké páře zahřeje organismus, a ten se potom opravdu hodně potí. Pocením se tělo zbavuje škodlivých látek, kterých se v těle nahromadí velké množství. Pravidelnou návštěvou sauny se zbavíte i mnoha nemocí a můžete se spolehnout na to, že posílíte vaši imunitu. Lidé kteří pravidelně chodí do sauny potvrdili, že pak už nebyli nemocní.

Je jasné že ne pokaždé má člověk čas jet někam na wellness, ale můžete si udělat radost a pořídit si ji domů. Sudová sauna 210 https://www.chlorito.cz/sudova-sauna-210je ideální řešení, pokud chcete mít saunu doma. Sestavíte si ji sami podle přiloženého návodu a nebo vám ji můžeme sestavit na klíč, záleží na vás co pro vás bude lepší.