Lepené podlahy udělají váš domov harmonický

Styl, který má každý z nás ve svém domově je něco, co vypovídá nejen o kvalitě, vkusu nebo špetku i o nás samotných. Má charakterizovat i cit pro detail, který v sobě máme a harmonicky ladit se vším, co se v něm nachází tak, abychom byli spokojeni i my a cítili se v něm opravdu jako doma!

Při jakékoliv přestavbě nebo nové rekonstrukci vaší domácnosti, si tedy musíte položit otázku, co je pro vás nejen vkusné, ale i nejlepší a jaké vybavení bude natolik nepřehlédnutelné, že je nutné mu věnovat zvýšenou pozornost. A stejně tak si uvědomte, že takové podlahy, které si do interiéru umístíte, by vám měly sloužit každý den a bez toho, aby podlehly brzkému zničení.
podlaha v bytě

Vsaďte na vinyl v lepené podobě

Lepené vinylové podlahy patří mezi oblíbenou volbu v současnosti, která se potkává s velkým ohlasem a kladným ohodnocením. Z jejich nabídky si můžete zvolit několik vytříbených odstínů a druhů dřeva, které doplní vaši domácnost o takový kus vybavení, nad kterým budete jásat. Výjimečné na lepené podobě je to, že se snadno pokládá, bude vám vždy pevně držet na místě a disponuje vysokou kvalitou.

Nemějte obavy z toho, že by se vám za pár let takzvaně „odlepila“ od země. Bude funkční a držet nejen na zemi, ale třeba i na vašem schodišti. Jsme schopní vám vyrobit i vinylové obložení na schodiště do rodinných domů, díky čemu budete mít váš interiér zařízený na úrovni a do posledního detailu.
dřevěná podlaha

Nabídka odstínů a dřeva v rozšířené verzi

Možná se vám už stalo, že jste v kamenných obchodech narazili na velkou škálu téměř stejných typů podlah, které vás bohužel nijak neoslovily. V našem sortimentu se však vaše obzory můžou rozšířit, protože si můžete vybírat z několika druhů dřevěného zpracování a odstínů, které se přizpůsobí dalšímu vybavení ve vašem domově.

Zvolit si můžete světlejší, středně nebo úplně tmavé odstíny a vzor vinylových podlah, které nikde jinde nenajdete.