Okamžik, který zůstane jistě ve vzpomínkách

V dnešní době mladí lidé moc svatbu neřeší, bydlí spolu, mají spolu děti a to klidně nejsou ve svazku manželském. Ale proč? Není to škoda? Ochuzují sami sebe o nejkrásnější zážitek v životě. Svatba není nic nemoderního a zastaralého, je to .
srdce novomanželů.jpg
Nejdříve přichází na řadu zasnoubení. Kde svoji druhou polovičku požádat o ruku? Určitě jsou vhodnější místa klidná, v přírodě, na rozhledně, v pěkné restauraci, nebo třeba na dovolené. První starost je často s vybráním zásnubního prstenu. Aby seděl na ruce, aby se vaší přítelkyni líbil. Vybírejte prstýnek od srdce a jak praví tradice, volte zde kroužek s kamínkem a jistě sklidíte úspěch.
Zasnoubení máte zdárně za sebou a teď už vám začíná předsvatební „frmol“? Nelekejte se, můžete si objednat svatební agenturu, která se o vše postará. Na začátku si však ujasněte, zda chcete mít velkou svatbu se stovkou lidí, nebo malou pro nejbližší rodinu. Podle toho poté vybírejte to správné místo. Na radnici i v kostele se jistě sto lidí vejde, ale k svatebnímu stolu a večerní zábavě je potřeba dostatek místa.
Místa máte vybrané a nyní řešíte program? Ani vaše svatba by neměla být ochuzena o krásné české tradice, jako je pečení svatebních koláčků, společné krájení svatebního dortu, jedení nevěsty a ženicha z jednoho talíře, házení kytice nevěsty pro svobodná děvčata, rozbití talíře a následné zametání střepů, či první novomanželský tanec. O další doprovodné programy nemějte strach, obvykle je připravují svědek se svědkyní, nebo se zábava nechá volně plynout. Na závěr vašeho dne můžete přichystat půlnoční překvapení třeba ve formě ohňostroje nebo pouštění lampionů štěstí.
večerní oslava.jpg
Tak holky rychle běžte pro šaty, závoj a střevíčky, chlapci pro saka a motýli a můžete začít plánovat. Pevně věřím, že vaše svatba bude nejhezčí zážitek, na který budete celý život vzpomínat.