Postel 90 x 200 s úložným prostorem z dřevěného masivu


Postel 90 x 200 s úložným prostoremje jednou z možností, jak vyřešit nedostatek místa pro ukládání věcí. Jsou to přece jen necelé dva čtvereční metry prostoru, který zabírá lůžko https://www.moebelix.cz/trideni-kosiky-C9C4 , a bylo by nerozumné v malé místnosti této plochy nevyužít. Pokud je úložný box součástí celé sestavy, je to spíše výhoda vzhledem k přijatelnému vzhledovému provedení. Nejlépe v místnosti vynikne lůžko s úložným prostorem vyrobené z dřevěného masivu.
manželská postel v ložnici

Co se hodí k ukládání pod postel

Hračky – v dětském pokoji ideální řešení, jak uklízet hračky. Boxy pod postelí jsou velké a pojmou obrovské množství stavebnic, autíček, panenek, stolních her a dalších drobností. Odpadají starosti s pracným uklízením hraček na regály polic tak, aby byly úhledně srovnané.
Sezonní oděvy a obuv – hledáte-li vhodné místo pro uložení sezonního oblečení a bot, tohle je to pravé místo. Zabalené do papírových krabic nebo neprodyšných pytlů je chráněno před prachem a máte po starostech. V zimě se pod postel vejdou letní oděvy a obuv, v létě všechny huňaté svetry, kabáty a bundy.
Sportovní potřeby – ty by měly mít také své místo a do skříně s oblečením se nehodí. Musíte někam uložit kopací míč, kolečkové a lední brusle, horolezecké či vodácké vybavení, posilovací nástroje, cyklistickou přilbu, tenisové rakety atd.
tenisky u postele

Co do úložného prostoru nepatří

Vzhledem k jeho poloze bychom měli zvážit, jak často úložný prostor otevírat. Je to přece jen tak trochu nepohodlné umístění a rozhodně nezastoupí klasickou skříň, kde máme nejvyužívanější věci uložené ve větší výšce nad zemí. Abychom se nemuseli příliš často shýbat a boxy vysouvat, neměli bychom do nich vkládat předměty denní potřeby, jako jsou např. každodenní oděvy. Z hygienických důvodů se sem také nehodí lůžkoviny a spodní prádlo, nejvíce prachu a nečistot totiž sedá na podlahu a i při sebedůkladnějším pravidelném úklidu se mohou jeho částečky usazovat v úložném prostoru.