Památka světového a kulturního dědictví Unesco

Hotel leží 100 m od zámku Lednice. Co u nás najdete? Například vyhlášenou kuchyni nebo privátní wellness pro Váš nejbáječnější odpočinek. Zaplavat si můžete ve venkovním bazénu a samozřejmostí jsou čisté, útulné a velice příjemné, klidné pokoje. Kouzelná krajina kolem navíc umocňuje celý zážitek.

Čekají Vás prvotřídní gastronomické specialisty i příjemné a útulné pokoje a to vše v místě, kde stačí vykouknout z okna, a vidíte přepychový zámek Lednice.
žena na lehátku u bazénu, pohled z vodní hladiny bazénu

Vhodné pro společenské akce i konference

Místo je vhodné pro společenské akce i firemní konference. Nachází se zde dostatek prostoru a možností. Kapacita až 300 osob. Nebo v jiném sálu 200 osob. K dispozici jsou i menší sály buďto po 80 osobách nebo s kapacitou 50 osob.

Lednicko-Valtický areál je od roku 1996 zapsán na seznamu světového a kulturního dědictví Unesco.

Rodinný výlet, romantický pobyt ve dvou, dovolená v Česku, místo pro konferenci, nezapomenutelný zážitek, i pracovní pobyt, to vše splňuje tento areál.
wellness, ručník na stole s květinou, nádobou a mýdlem

v Poznejte krásy Česka

Nemusíte jezdit tisíce kilometrů daleko, abyste mohli zřít krásy památek, zapsaných na světovém a kulturním dědictví Unesco. Podobné památky najdete i u nás v Česku, proto je naši prioritou, abychom se mohli postarat o každého návštěvníka, který se zde chce ubytovat.

Nezapomenutelný zážitek, báječná dovolená, luxusní ubytování v rámci výletu, školení, firemní akce či pracovní cesty, to vše splňuje přepychový a zároveň pro každého cenově dostupný Lednice hotel.

Lednicko-Valtický areál se pyšní hned několika nej. Je opravdu úchvatný, přepychový a skvostný. V srdcích mnohých návštěvníků zanechal nezapomenutelnou stopu. Pobyt na tomto místě umožní vidět svět jinak. Nechte se hýčkat, nechte se rozmazlovat, relaxujte a načerpejte nejenom novou energii ale také spoustu nového poznání a zážitků.

v Už na první pohled bere dech

Samotný stavba je opravdu skvostná a co teprve až si pomyslíte, že v těchto místech se budete moci nacházet, že se těmito místy budete moci procházet – při návštěvě samotného zámku, a že hned naproti budete moci spát.