Postelové menu

Ložnice je jedna z místností, které by se měla věnovat velká pozornost. Především se jedná o prostory, které by měly výhradně sloužit jen ke spaní a odpočinku. Přirozeně nesmíme zapomenout ani na postelové radovánky, které jsou součástí našich životů. Díky tomu není nutné, aby tuto místnost zdobil největší a možná i nejluxusnější nábytek. Naopak čím méně věcí zde bude, tím to bude lepší. Co ovšem nikdy nesmíme podceňovat, je postel a s ní přirozeně další komponenty.
dřevěná ložnice
Naštěstí si v dnešní době můžeme vybrat z velkého množství a tak je třeba se soustředit na to, v jakém designu, barvách nebo provedení vůbec ložnici chceme mít. Ona i totiž malba na stěnách, případné vzory tapet hodně ovlivňují kvalitu spánku. Také jsou rozhodující její parametry, které budou rozhodně odlišné. Manželské postele potřebují daleko více ložné plochy, než postel pro jednotlivce. A tak nezbývá, než nahlédnout na postelové menu a zkoumat, proč zrovna tento výrobek by byl vhodný pro nás.

Pestrý výběr

Nábytkový průmysl v tomhle směru skutečně nezanedbává klientelu a tak je možná si zakoupit postel pěkně na míru.

· Americká postel neboli boxspring. Tyto postele jsou vysoce luxusní, vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří dostatečné místo pro spánek a odpočinek. Zajišťují pohodlné zvednutí i dosednutí, což je svým způsobem komfort.
masivní tmavá postel

· Kovová konstrukce se zajisté nikdo nemusí obávat, dokonce nepůsobí ani studeně, ale naopak skvěle vynikne v kombinaci dřeva a vyřezávané ornamenty jsou hezkým doplňkem.

· Postel s nebesy nepatří jen holčičkám do dětského pokojíku. Dopřát si ji mohou i dospělí jedinci. Základní konstrukcí může být dřevěný rám a to klidně i s úložným prostorem pod postelí.

· Masiv má své kouzlo, není divu, člověk je spjatý s přírodou a dřevo je zkrátka dřevo. Kvalitní kování a spoje jsou ovšem dobré zkontrolovat, poté postele z masivu mají poměrně dlouhou životnost.

· Čalouněné postele získávají opět velkou oblibu a tak se stávají celkem častým produktem v ložnicích.

Postel si lze vybrat na nožičkách nebo jen na soklech, také lze zvolit velikost a barvu podle toho, co se nám bude nejvíce líbit.