Po které půjčce sáhnout?

Pokud se podnikatel dostane se svou firmou do potíží, nejednou mu nezbývá, než si na jejich vyřešení vzít někde půjčku. Protože bez peněz se problémy finančního rázu řešit nedají.
Ovšem koho o takovou půjčku požádat, že? To je nejednou notně zapeklitá otázka. Zejména tehdy, když je na tom dotyčný podnikatel natolik zle, že se nejeví být dostatečně zajímavým žadatelem.
V takové chvíli pak zpravidla přijde vhod hypotéka bez příjmu. A to proto, že se v případě této půjčky nikdo příliš nevrtá v žadatelově soukromí, nezkoumá ani výši jeho příjmů, ani kvalitu daňového přiznání, ba třeba ani exekuce nebo záznamy v registrech dlužníků.
peněženka s mincemi

Tato nebankovní hypotéka totiž vyžaduje především dání vhodné nemovitosti do zástavy. Člověk musí nabídnout něco takového a poté už nemá problémy, jež by ho potkaly dejme tomu u bankovních půjček. Může získat až sedmdesát procent odhadní ceny takovéto nemovitosti, od padesáti tisíc do sta milionů, jež může následně splácet i až po dobu čtyřiceti let, a to i v případě, že je jeho daňové přiznání nevalné a má prostředky dostačující nejednou jen na splácení těch nejnižších možných splátek.
bankovky a mince

A jak jenom jsou tu vlastně dokonalé i ostatní podmínky!
Není třeba platit nic předem.
Smlouva je jasná a srozumitelná a neobsahuje žádné skryté háčky. Její obsah je se žadatelem vždy předem důkladně projednán.
Vše se obejde bez zbytečného papírování a prověřování.
Podmínky se nastavují podle žadatelových možností a jsou oboustranně výhodné.
Peníze mohou být připsány na žadatelův účet velice rychle, klidně i už v den podpisu smlouvy.
Získanou půjčkou lze splácet třeba i dluhy Finančnímu úřadu, zdravotní pojišťovně a Správě sociálního zabezpečení, lze ji použít na vyplacení exekucí a podobně.
Takovou půjčku lze použít i jako kontokorent a splácet tak jen skutečně vyčerpané peníze.
Prostě je to v mnoha ohledech ta nejlepší možná půjčka. A to nejen pro ty, kdo by žádnou jinou nezískali.