I z nižších příjmů můžete bez potíží splácet úvěr

Snadno se může stát, že zoufale potřebujete půjčku, ale nemůžete si ji dovolit proto, že jsou vaše pravidelné příjmy příliš nízké. Anebo vám něco podobného alespoň tvrdí v bance. Takže pokud se vám náhodou stalo, že jste vyrazili do banky se žádostí o půjčku a tam jste při posuzování úvěru neobstáli kvůli nízké bonitě, tak nezoufejte. Ve skutečnosti to může být úplně jinak a vaše příjmy mohou být naprosto dostatečné. Skutečná výše vašich příjmů a výdajů je totiž jedna věc, a to, jak je banky posuzují, je věc druhá. Banky mají obecně nastavena velice přísná pravidla, která jen tak někdo nesplní. Mnoho druhů příjmů vám proto z různých důvodů neuznají, a naopak vaše výdaje velice navýší, i když jsou ve skutečnosti mnohem nižší. Takže počítejte s tím, že vám banka z vašich příjmů zkrouhne minimálně čtyřicet procent, ale dost možná i mnohem více.

kufřík se sto dolarovými bankovkami

Nebankovní hypotéka vám pomůže přežít i tu nejhorší krizi

A právě v tom tkví ten obrovský rozdíl mezi bankami a nebankovními společnostmi. Zatímco banky kladou klientům do cesty velké překážky, tak nebankovní společnosti se ke svým klientům chovají vstřícně, a navíc každou jejich žádost posuzují individuálně.
sloupec mincí s hodinami v pozadí
A o to zde jde především. Pokud někdo posoudí vaše skutečné příjmy a výdaje a udělá vše proto, aby vám pomohl potřebný úvěr získat, tak vám to jistě nemálo pomůže. A také se při takovém jednání budete mnohem lépe cítit. Proto neváhejte a vždy, když máte hluboko do kapsy, využijte vstřícnou nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů. Takový úvěr vám jistě pomůže, tím spíše, když jej získáte snadno a bez zbytečných komplikací. Vždyť výhodně nastavená úroková míra a dlouhá doba splatnosti vám s jeho splácením pomohou, takže jej budete moci splácet dostatečně dlouho a po tak malých částkách, že je ve svém rozpočtu ani nepocítíte. Nebankovní hypotéka je zkrátka to pravé řešení.