Kotvičník účinky


Pokud se zajímáte o problematiku přírodních doplňků stravy, tak jste jistě o kotvičníku už něco slyšeli. Názory na něj jsou ale trochu rozporuplné. Odborně se mu říká Kotvičník zemní lékařský. Pravdou je, že neobsahuje žádné hormony, nýbrž jeho účinky zajišťují steroidní saponiny. Což laicky znamená, že tyto saponiny stimulují produkci testosteronu jako takového a to právě potlačením přirozených hormonálních receptorů. A to má v konečném důsledku vliv na produkci většího množství hormonu, který povzbuzuje tělo.

Doplněk stravy

Z kotvičníku se používá nať, prášek z plodů a extrakty, protože jsou jejich účinky nejsilnější! Právě tyto části mají velmi blahodárné účinky na naše tělo, ale není to vše. S sebou přináší i další zdravotní výhody, které je potřeba také zmínit. Má významné močopudné účinky, které jsou skvělým pomocníkem pro zachování zdravé funkce celé močové soustavy. Posiluje nejen srdce, ale také čistí krev, zvyšuje imunitu a celkovou obranyschopnost!
Má také pozitivní vliv na nervovou soustavu. Požívání částí z této rostliny vás dostane do pohodové nálady, pomáhá při dýchání, zpevňuje dásně, zlepšuje stav dutiny ústní, ale také má vliv na vaši pokožku. Pokud tedy váháte o jeho účincích, tak již není třeba! Účinky kotvičníku Energiezivota.cz jsou prokázané. Požívat jej můžete například jako prášek z plodů nebo kapslích. Při nákupu si můžete zvolit o velikost balení, není nutné si hned v začátku pořizovat několika kilové balení.
Na internetu naleznete také mnoho kladných referencí od uživatelů, kteří jej dlouhodobě užívají. Je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže.

Přírodní doplněk

Na muže může mít vliv v případě, že trpí některými s těchto problémů: problémy s erekcí nebo sexem, ztráta vlasů, únava, ztráta sebevědomí nebo řídnutí kostí.
U žen může mít pozitivní vliv na jejich únavu, nespavost, deprese, snížen zájem o sex, ztráta vlasů, úzkosti či přibírání na váze.