Nejlepší hypotéka? Přece ta americká!

Neváhejte si pro své plány zvolit tu nejlepší možnou hypotéku, která vám nebude komplikovat život, ba naopak vám pomůže, abyste rychle a bezpečně dosáhli na své cíle. Přesně taková je americká hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, která vám ve srovnání s jinými půjčkami nabízí vždycky něco navíc.
Tou hlavní velkou předností americké hypotéky je jistě to, že se jedná o bezúčelový úvěr. Tedy takový úvěr, u kterého nebude nikdo posuzovat váš záměr, jak chcete s penězi naložit. Ať už máte libovolný plán, nešlápnete vedle.

marocká měna

Mnoho lidí tento bezúčelový úvěr oceňuje právě proto, že jim nabízí maximální míru volnosti s tím, jak mohou se získanými penězi naložit. Zbavuje vás nepříjemných povinností, abyste vše dokládali. A také chrání vaše soukromí, protože ne se všemi plány se chce člověk svěřovat ostatním, tím spíše neznámým bankovním úředníkům.

Navíc, velkou výhodou je jistě i to, že o americký úvěr můžete požádat i v nebankovní společnosti. Ta vám může odpustit i drobné prohřešky, které by byly při žádosti o půjčku v bance naprosto nemyslitelné – například zápis v registru, dluhy anebo nižší příjem.
Existují jen dvě podmínky, jaké je potřeba splnit proto, abyste mohli americkou půjčku získat.

sbírka

Ta první podmínka je shodná u všech typů půjček, na které si jen vzpomenete. Jde o to, aby vaše příjmy byly dostatečně vysoké na to, abyste s nimi mohli pokrýt pravidelné splátky úvěru i s úroky. A to platí i v případě, kdy požádáte o půjčku bez dokládání příjmů. Tam je sice možná o něco vyšší tolerance, nicméně i tak je každý poskytovatel půjčky povinen vaše příjmy prověřit.
A druhá, specifická podmínka se týká záruky za úvěr. Bezúčelový úvěr je pro poskytovatele přece jen větším rizikem, takže u americké půjčky je bez výjimky vyžadováno ručení nemovitostí, ať už o ni požádáte kdekoli.