Hypotéka bez registru? Žádný problém!

Vracíte se z banky se svěšenou hlavou a říkáte si, co budete dělat? Odmítli vám poskytnout půjčku a vy hledáte jiné řešení? My pro vás jedno máme! Hypotéky bez registru FAHD!
Hypotéka bez registru neznamená, že nás nezajímají vaše registry, jak si mnozí často myslí. Znamená to především to, že tolerujeme některé drobné záznamy v nich!
investice.jpg

Jste podnikatel, potřebujete půjčku a peníze plánujete investovat do svého podnikání? Pak je pro vás hypotéka bez registru tím pravým řešením! S vaším souhlasem nahlédneme do vašich bankovních a nebankovních registrů a poskytneme vám úvěr. Máte v registrech záznamy? Nevadí! Některé drobné záznamy často tolerujeme! Jedná se zejména o zpožděné platby nebo zesplatněný úvěr. Je to pouze z toho důvodu, že chceme zjistit, zda nejste předluženi.
Nejste podnikatel? Nezoufejte, i pro vás máme řešení, a to v podobě nebankovní hypotéky. Do registrů sice nahlížíme, ale záznamy v nich často tolerujeme. Nahlížení má jediný důvod, a to ten, že dle nich nastavíme výši úvěru. Záleží nám na vás a nechceme, abyste se dostali do zbytečných dluhů. Nastavíme pro vás takový úvěr, abyste jej byli schopni lehce splácet.

zlaté prasátko.jpg

Obraťte se na nás, rádi vám se vším poradíme!
Záleží nám na našich klientech! A právě z toho důvodu pro vás máme úvěry bez zbytečných poplatků předem! Peníze od nás můžete čerpat už 24 hodin po podepsání smlouvy. A tím rozhodně nekončíme! Úvěr pro vás vyřídíme bez zbytečných otázek, nevadí nám záznamy v registrech, podnikatelé mohou mít nižší daňová přiznání, ručíte pouze svou nemovitostí!
A tím nekončíme! Chcete vědět víc? Neváhejte a obraťte se na nás! Naši zaměstnanci s vámi vše rádi zkonzultují.
Máte zájem? Pomocí online formuláře nás kontaktuje a zašlete nám fotografie nemovitosti. No, nezní to jednoduše? Už nemusíte prosit o půjčku v bance! My vám ji rádi poskytneme.