Zábava pro malé i velké skupiny

Lasergame patří mezi nejpopulárnější skupinové hry vůbec. Tato dynamická, svěží a dobrodružná hra je perfektním zpestřením každé firemní sešlosti, teambuildingu, rozlučky se svobodou anebo třeba příjemného večeru s přáteli. Máte s touto aktivitou již nějaké zkušenosti? Pokud ještě ne, nezoufejte, nejedná se o nic, na co byste museli měsíce trénovat. Je to velmi jednoduché a prosté, pravidla pochytíte během prvních minut a poté bude už jen na vás, jak moc se do hry položíte. Je to zkrátka aktivita, která je vhodná opravdu pro každého, tudíž neváhejte a vyzkoušejte si lasergame se vším všudy i vy.

DSC_0198

Obrovskou výhodou lasergame je to, že je vhodná jak pro velké, tak i pro malé skupinky. Je jedno, jestli přicházíte v osmi lidech, nebo třeba jen ve čtyřech. Budete si moci zvolit takovou místnost, která bude vyhovovat vaší kapacitě, nemluvě o celé řádce nejrůznějších herních módů, ze kterých bude možné vybírat. Ať už tedy přijdete s jakýmkoliv počtem lidí, vždy si dobře zahrajete, o tom nemějte pochyb.

  • Atraktivní zábava pro malé, velké, muže i ženy
  • Užijete si aktivní pohyb, který prospěje vaší fyzičce a vašemu zdraví
  • Upevníte vztahy a odnesete si společné zážitky
  • Bezbolestná zábava, ze které si neodnesete zranění

DSC8007

Vhodné i pro nezkušené hráče
Lasergame si může oblíbit prakticky kdokoliv, ačkoliv nejčastější cílovou skupinou jsou zejména muži. I dámy však nemusí stát stranou, hrát chodí běžné i ženy v jakémkoliv věku. Podle své fyzičky můžete volit taktiku, jestliže se cítíte na aktivní pobíhání, můžete být akční a hodně útočit. Pokud jste spíše klidnější, můžete zvolit taktiku takovou, že se budete spíše schovávat a nenápadně mířit. Ať už je vaše úroveň zkrátka jakákoliv, vždy lze tomu danou hru přizpůsobit. Díky tomu si tuto báječnou aktivitu může užívat každý, bez rozdílu pohlaví i věku.