Příjemné chvíle pro dva

Rozhodli jste se navštívit pivní lázně? Bude to pro vás jedinečná příležitost jak si s vaším protějškem užít pěkný, třeba prodloužený a romantický víkend. Ne každý je zastáncem klasických lázní. Máte předem dané zorganizované procedury, které vám většinou zaberou celý den. Samozřejmě, že pokud trpíte závažnými zdravotními problémy, pak budou klasické lázně pro vaše zdraví prospěšné a přínosné. Daný režim a přesně rozplánované léčebné procedury jsou v tomto případě nutností.
relaxační masáž
Ale co když chcete jenom relaxovat a nějakou tu procedurku si vybrat sami?
Pak jsou pro vás pivní lázně ideální volbou. Načerpáte novou energii a prospějete svému tělu. Většinou pivní lázně nabízí v rámci pobytu i prohlídku pivovaru. Nebudete tedy ochuzeni ani o kulturní zážitek patrně doplněný ochutnávkou piva.
Asi pro nikoho nebude překvapením, že všechny pivní procedury budou souviset právě s tímto mokem. Můžete využít příjemně teplou pivní lázeň pro dva v dubových vanách, ke které vám bude nabídnuto chlazené pivo. Následovat bude masáž podle vašeho výběru. Můžete zkusit třeba méně známé nuru masáže .
pivní hrnek
K dispozici vám bude pivní mýdlo a pivní šampon. V nabídce pivních lázní objevíte ještě spoustu dalších zajímavých a relaxačních procedur. Máte-li nějaké zdravotní potíže, nahlaste to raději personálu předem. Může se stát, že pro vás některé procedury nebudou vhodné. Pobyt by se pak mohl stát vaší noční můrou, v případě, že by došlo k nějakým zdravotním potížím. Určitě si užijete i dobré jídlo, které váš příjemný pobyt ještě umocní a k pobytu také patří.
Důležitý bude výběr lokality, kam se vydáte. V Čechách je mnoho krásných a zajímavých míst, které stojí za vidění a procházka hezkou přírodou nebo návštěva historické či kulturní památky bude příjemnou tečkou za vaším pobytem.