Ostražitosti není nikdy dost

Můžete si říkat, že sledování strojů a krádeže paliva na strojích RMCsystem se vás s nemusí vůbec týkat, vy přece vašim zaměstnancům, externím pracovníkům či brigádníkům věříte. Podepsali přeci smlouvu, znají své povinnosti a svou odpovědnost, určitě ví, co to je trestní zákoník nebo přestupkový řád, nikdo jim přeci nemusí říkat v dospělosti, že krást se nemá.

Jestli jste takto bláhoví, tak doporučujeme sledování strojů RMC-system, které vám buďto odhalí tu nepěknou pravdu nebo vás utvrdí ve vašem stanovisku, ať je jakkoliv nyní odvážné.tankovací hadice v nádrži bílého auta

Sledování strojů není nic, za co byste se měli stydět – nesledujete totiž stroje jako takové či jejich řidiče, ale například právě nádrže, aby vám neunikala drahocenná nafta bokem – zatímco vy budete platit více a více, nafty bude více a více zase ubývat. Možná se nyní po přečtení těchto řádků skočíte podívat do účtárny nebo do výpisů, jestli tam náhodou něco nesedí. Možná se vrátíte zpátky se zjištěním, že přeci jen každý den litr či dva chybí.

Naše řešení je elegantní, neintruzivní a jak se můžete podívat na našich stránkách, pomohlo celé řadě našim spokojeným klientům odhalit čachry machry s naftou, kterých se dopouštěli nejen zaměstnanci, ale také obsluha. Namátková kontrola odhalila skryté kanystry s naftou, půllitry kokakoly plné nafty a další chytré způsoby. Někdy je vynalézavost na úrovni „začátečníka“, někdy se zapojí více lidí a snaží se obelstít náš systém. Ten však spolehlivě odhalí i takovéto pokusy, přesně proto patříme nyní ke špičce na českém trhu. A nabízíme náš systém opravdu pro všechny dopravní i technické prostředky, kde se jen lije nafta či palivo do nádrže – osobní auta, nákladní vozidla, stavební stroje, komunální technika, zemědělské stroje, lokomotivy, vysokozdvižné systémy a mnohem více – stačí jen podívat.
obrázek ukazující prázdnou nádrž
A to všechno můžete nejen sledovat z pohodlí domova, ale také na naší aplikaci, kde uvidíte ihned všechno, co se děje ve velice přehledném menu a uživatelském rozhraní.