Příslušenství k mobilnímu telefonu: výběr je bohatý

Tvrzené sklo, nebo alespoň ochranná folie, a nebudete litovat

Zejména pokud si pořizujete dražší smartphone, přikupte k němu tvrzené sklo. Seženete ho v každém větším elektro obchodě, nebo na e-shopu. Cena se pohybuje v řádech stovkách korun. Instalace není složitá, případně vám může pomoct zaměstnanec obchodu. Váš mobilní telefon ochrání před rozbitím obrazovky, protože jeho oprava by se mohla vyšplhat i k 20 tisícům korun a výše, podle modelu vašeho smarphonu. Těch pár stovek najednou nezní jako tak špatný nápad, že?

 samsung a5 2017

Ochranná folie vám telefon tolik neuchrání, je sice levnější, ale zabrání maximálně škrábáncům na obrazovce.

 

Sluchátka v balení nečekejte, kupte si vlastní

Převážná většina výrobců v dnešní době do balení ke krabičce sluchátka nepřidává. Očekává,

že máte již sluchátka máte doma. Jejich funkce je nadmíru užitečná, využijete je jak při sportu, cestování dopravními prostředky anebo pro odpočinek. Možností je spousta, stejně jako druhů, typů a ceny – nejlevnější se pohybují v řádech desítek korun, ty dražší se mohou vyšplhat i k desetitisícům korun. Hledejte tedy podle vašich priorit, a nebojte se zeptat na radu prodavačů v obchodě, nebo svých blízkých.

 sluchátka na stole

Obaly a kryty – další ochrana, která se vyplatí

Na trhu je spousta různých obalů a krytů nepřeberného množství a v různých cenových relacích. Nevybírejte jen podle vkusu, ale také hlavně podle typu vašeho smartphonu, aby vámi vybrané příslušenství dokonale sedělo. Kryty můžete pořídit barevné, průhledné,  ale také i s vaší vlastní fotkou, nebo vašeho oblíbeného zpěváka, filmu či seriálu – možností je hodně.

Vás smartphone vám poděkuje, protože ho díky tomuto příslušenství ochráníte před případnými škrábanci, oděrkami a jinými opotřebeními.

 

Je opravdu široká nabídka příslušenství, a každé z nich má své využití. Neopomínejme například powerbanku – velkou baterii, kterou můžete nabít svůj mobil kdekoli budete potřebovat. Můžete s ní nabít nejen mobilní telefon, ale také i tablet, chytré hodinky nebo sluchátka. Podle kapacity powerbanky a velikosti baterie vašeho zařízení snadno vypočítáte, kolikrát přístroj můžete dobít.   Zejména cestovatelé tuto užitečnou krabičku využijí.