Jak zabavit domácí mazlíčky

Často se stává, že lidé při pořizování domácích mazlíčků nemyslí na to, kolik času jim budou moci věnovat. Týká se to nejčastěji psů, kteří tráví celé dny sami doma. Pokud jste majitelem zahrady a váš mazlíček může volně běhat, předejdete tomu, že by se nudil.

Pokud ale žijete v bytě, váš mazlíček se během celého dne sám nudí. Většina psů totiž vyžaduje pozornost, zábavu a pohyb. Sami si proto většinou nevystačí.

Celodenní čekání si tak zkracují kousáním nábytku, trháním oděvu a demolováním bytu. Lidé si naivně myslí, že pejskům stačí pořídit hračka a mají vystaráno. Tak to ale neplatí, jako vše nové je po čase omrzí a hledají si jinou zábavu.

S moderním rozvojem technologie se však nezapomíná i na naše domácí mazlíčky. Nyní je můžeme mít pod kontrolou také ze svého zaměstnání. Nevěříte tomu? Pořiďte si chytrou kameru PetCube, kterou spárujete se svým smartphonem se systémem iOS nebo Android. Následně už stačí jen kameru umístit na místo, odkud na svého psa (popřípadě kočku) uvidíte po celý den.

Pomocí monitorovacího systému kamery lze zvířátka sledovat. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru na něho však můžete také mluvit. Pokud dojde k tomu, že se bude nudit a bude se chtít zabavit ničením vašich věcí, můžete ho okřiknout. Kamera vás dokáže díky Wi-Fi upozornit na zvuk i pohyb. Další výhodou je, že kamera nabízí laserový paprsek, který na dálku aktivujete a tím tak zabavíte vašeho miláčka.

PetCube nabízí možnost záznamy uchovávat po dobu 30 dní. Zážitky se svým mazlíčkem máte také možnost sdílet s přáteli, rodinou nebo kýmkoliv na sociální síti Petcube. Takto je možné sdílet také přístup k vaší kameře. V případě, že máte v práci náročný den a nestíháte, může vašeho pejska nebo kočku „hlídat“ někdo z přátel.

Chcete mít svého mazlíčka stále na očích a to odkudkoliv? Pořiďte si chytrou kameru, která vám to umožní a dokonce ho zabaví. Místo neustálých oprav a pořizování nových párů bot či kusů nábytku se tato investice zaručeně vyplatí.